Kultowe komisy meblowe w Warszawie, gdzie kupić prawdziwe perełki dizajnu?

Chcesz stylowo urządzić mieszkanie lub biuro i szukasz mebli, które nadarzą wnętrzom wyjątkowego klimatu? Zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć nietuzinkowe przedmioty i meble? Poznaj kilka kultowych komisów meblowych w Warszawie, a istnieje duża szansa, że znajdziesz to, czego szukasz.

Komis Sezam w Warszawie

Szukasz wyjątkowych i nietuzinkowych mebli z drugiej ręki do swojego domu lub biura? Znajdziesz je w Komisie Sezam. Ten komis meblowy w Warszawie prowadzi skup i sprzedaż wyposażenia do mieszkań, biur i sklepów. Wynajmuje również stare meble na potrzeby produkcji filmowych oraz przedstawień teatralnych. Jakie perełki posiada w swojej ofercie warszawski Komis Sezam? Znajdziesz tutaj m.in. meble z PRL-u (np. szafę z nadstawą z charakterystycznym wysokim połyskiem, przeszklony kredens i tapicerowane krzesła), antyki (takie jak kanapa i toaletka w stylu Biedermeier czy też bogato zdobione sekretarzyki), a także obrazy, kryształowe zastawy i porcelanowe komplety.

Chcesz sprzedać stare meble w Warszawie? Wystarczy, że wykonasz zdjęcia i prześlesz je na adres mailowy Sezamu, a pracownicy dokonają wyceny i oszacują wartość przedmiotów. Ten komis meblowy w Warszawie posiada w swojej ofercie również transport zakupionych mebli używanych i sprzętu gospodarstwa domowego.

Warszawski Komis Meblowy Domolana

Kolejnym komisem meblowym w Warszawie jest Domolana. Możesz tutaj kupić tanie meble z drugiej ręki, a także pozbyć się sprzętów, których od dawna nie używasz. Jeśli szukasz stylowych mebli używanych w Warszawie, to w Komisie Domolana znajdziesz m.in. komody z szufladami, fotele, lustra, regały, antyczną ławę z marmurowymi wstawkami oraz stary zegar. To idealne miejsce na wymianę wyposażenia domu lub biura. Skup mebli odbywa się na postawie umowy komisowej zawieranej podczas odbioru sprzętu od klienta. Domolana również oferuje możliwość transportu mebli.

Komis Meblowy Gratomania w Warszawie

Jeśli szukasz dizajnerskich mebli do swojego mieszkania, koniecznie zajrzyj do Gratomanii w Warszawie. Co oferuje ten warszawski komis meblowy? Znajdziesz tutaj antyczne sofy, rzeźbione komody z szufladami, stoliki kawowe, nietuzinkowe fotele, które ozdobią Twoje wnętrza i uczynią z nich wyjątkowo stylowe pomieszczenia. Używane meble z warszawskiego Komisu Gratomania zostały udostępnione do produkcji popularnego serialu „Aż po sufit!”.

Komis Meblowy Antyki w Warszawie

Warto również zajrzeć do Komisu meblowego Antyki. Ten skup mebli w Warszawie posiada w swojej ofercie bogato zdobione antyczne fotele, krzesła i stoły. Znajdują się tutaj nie tylko zabytkowe meble, które zachwycają wyglądem, ale również obrazy, barwne żyrandole i antyczne bibeloty. Dzięki temu stworzysz wnętrze o niepowtarzanym charakterze. Oferta tego komisu meblowego w Warszawie jest bardzo bogata, dlatego z pewnością znajdziesz przedmioty i sprzęty, które przykują Twoją uwagę.

Wizyta w jednym z komisów meblowych w Warszawie może być szansą na stylowe urządzenie mieszkania lub biura całkiem niewielkim kosztem.

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *