Gdzie znajdują się największe komisy meblowe w Polsce?

Zakup mebli z komisu to dosyć tani sposób na zmianę wystroju mieszkania. Zazwyczaj w takich miejscach znajdziesz również wiele ciekawych i nieszablonowych przedmiotów, które pozwolą Ci ozdobić wnętrza. Gdzie znajdują się największe komisy meblowe w Polsce? Oto kilka z nich.

Komis Meblowy Stella Walczak w Siemianowicach Śląskich

Jednym z największych komisów meblowych na Śląsku jest Komis Meblowy Stella Walczak zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich. Ten skup mebli używanych posiada magazyn o powierzchni 5000 m2 i znajduje się w dawnej hali, w której znajdował się Inter-Komis. A co tam znajdziesz? To idealne miejsce na poszukiwanie antycznych mebli, a także nowoczesnego wyposażenia mieszkania czy też biura. W ofercie tego największego komisu meblowego na Śląsku znajdują się m.in. antyki, obrazy, stare zegary i porcelana. Stella Walczak posiada również dwa magazyny w Żorach, a towar jest dostarczany i odbierany od klientów z całej Polski.

Outlet i Komis Meblowy w Częstochowie

Kolejnym dużym komisem meblowym jest skup mebli używanych w Częstochowie. Znajdziesz tutaj stoły i krzesła, zestawy meblowe, meble tapicerowane oraz meble do biura. Jeśli chcesz się pozbyć starych sprzętów, a wciąż są one w całkiem dobrym stanie, możesz skontaktować się z tym outletem meblowym poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Pracownicy dokonają wyceny przedmiotów na podstawie przesłanych zdjęć i opisów. Komis jest otwarty na negocjacje cen, jednak zastrzega sobie prawo do przyjmowania tylko mebli nadających się do użytku. Ten jeden z największych komisów meblowych w Polsce zapewnia również odbiór mebli używanych od osób, które chcą je sprzedać, a nie mają odpowiedniego środka transportu, aby je przewieźć.

Komis Meblowy Sezam w Warszawie

Jeśli mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego, możesz skorzystać z oferty jednego z kultowych Komisów Meblowych w Warszawie. Wśród nich znajduje się Komis Meblowy Sezam, który posiada niezwykle bogaty asortyment zabytkowych mebli. Znajdziesz tutaj zarówno stylowe meble antyczne, meble z PRL-u, jak i wyposażenie do biur i sklepów. Odwiedź koniecznie to miejsce, gdy poszukujesz nietuzinkowych przedmiotów do wystroju mieszkania. Ten jeden z największych komisów meblowych w Polsce prowadzi również skup starych mebli i umożliwia ich przewóz. Zatem to idealne miejsce, jeśli rozważasz wymianę mebli w swoim mieszkaniu.

Komis Meblowy w Wałbrzychu

W Wałbrzychu również jest zlokalizowany komis meblowy, który posiada niezwykle bogaty asortyment mebli. W tym jednym z największych komisów meblowych w Polsce znajdziesz meble antyczne w całkiem przystępnej cenie — takie jak stylowe fotele, komody, witryny i kredensy. Komis meblowy dysponuje również ofertą nowoczesnych mebli — stolików kawowych, krzeseł, łóżek i szafek — oraz prowadzi skup mebli używanych.

Komisy meblowe stanowią alternatywę dla popularnych sklepów z wyposażeniem wnętrz. Często meble dostępne w takich miejscach są w bardzo dobrym stanie, a ich cena jest korzystniejsza od standardowej ceny w sklepie meblowym.

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *